Home domki letniskowe Ośrodek Rodzinny FRESKO

Ośrodek Rodzinny FRESKO

Ośrodek Wypoczynkowy FRESKO w Łazach oferuje 11 domków drewnianych typu ”Wagus” i “Wagus” LUX (Bratek) - (dwu kondygnacyjnych ze spadzistym dachem).

3904
0
Ośrodek Wczasowy FRESKO

Ośrodek Wczasowy FRESKO w Łazach k/Mielna, położony ok. 400 m od morza na 1 hektarowej działce oferuje 15 domków letniskowych oraz pokoje gościnne.
Każdy domek podzielony jest w pionie na dwie części. Każda część (wejście) przeznaczona jest dla jednej rodziny ( 4 osób), która ma wyłącznie do swojej dyspozycji:
1. Pokój na piętrze z balkonem ( dwa spania, szafki nocne) – wejście do pokoju schodami z pokoju na parterze.
2. Pokój na parterze posiada: 2 spania (narożnik + fotel rozkładany), TV, szafę dwudrzwiową, ławę, kącik kuchenny (szafki, lodówka, kuchenkę gazową-dwupalnikową , zlewozmywak jednokomorowy z ociekarką , czajnik elektryczny, kpl naczyń dla 4osób ( na wyposażeniu nie ma garnków). Każde wejście posiada łazienkę ( kabina natryskowa , WC, umywalka ) Ponadto na wyposażeniu każdego wejścia jest stół ogrodowy z kompletem krzeseł, parawan, dwa leżaki.
Na terenie Ośrodka znajduje się basen z brodzikiem (woda ogrzewana solarem), place zabaw dla dzieci, boiska do siatki, kosza, kort tenisowy, stół do pingponga , Internet bezprzewodowy Wi-Fi .
Obiekt nie przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Teren Ośrodka jest ogrodzony, dozorowany. Dla rodzin z psami przeznaczone są trzy wejścia – odpłatność za psa 10 zł za dobę.
Na terenie Ośrodka można wypożyczyć za odpłatnością: rowery, sprzęt sportowy.

Kontakt:
Ośrodek Wczasowy FRESKO
ul. Słoneczna 8, 76-002 Łazy
tel. +48 94 318 29 85
kom. +48 661 940 843
www: www.fresko.com.pl

  ZAPYTAJ O NOCLEG

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Termin

  Treść wiadomości