Home campingi Rodzinne pole namiotowe ADA

Rodzinne pole namiotowe ADA

Rodzinne pole namiotowe ADA w Mielnie to jeden z najlepszych kempingów w Mielnie. Usytuowany tuż przy wydmie gwarantuje idealne warunki do wypoczynku.

4755
0

Camping ADA to rodzinne pole namiotowe położone nad samym morzem w Unieściu, spokojnej dzielnicy Mielna. Znajdują się tutaj wyłącznie ośrodki SPA i sanatoria, w których można poddawać się rozmaitym zabiegom leczniczym, rehabilitacyjnym i relaksującym pod okiem doskonałych specjalistów.
Ada oferuje rozległe pole namiotowe nad samym brzegiem morza, od plaży oddzielone jedynie wąskim pasem zalesionej wydmy, która osłania ośrodek od podmuchów wiatru.
Na wysoki standard naszego ośrodka składają się utwardzone ścieżki i drogi, stanowiska dla przyczep w różnych rozmiarach wydzielone zielenią, wygodny parking dla gości oraz dużo wolnej przestrzeni. Nasi rodacy oraz liczni zagraniczni turyści doceniają także zadbane sanitariaty, wygodne miejsce do czyszczenia toalet chemicznych oraz niezwykle miłą i uczynną obsługę.
Dla osób lubiących aktywny wypoczynek mamy boiska do badmintona i siatkówki. Na terenie naszego ośrodka i przylegającej do niego plaży znajduje się słynna szkoła KiteMielno, gdzie można uczestniczyć w kursach kitesurfingu na każdym poziomie zaawansowania – od pierwszych kroków, przez doskonalenie techniki, po naukę na najwyższym poziomie. Organizujemy także rejsy po Bałtyku z emocjonującymi połowami dorsza.
Znajdująca się przy przejściu na plaże nasza smażalnia ryb oferuje wiele gatunków ryb morskich dostarczanych z pobliskiego portu, oraz różne przekąski w postaci hamburgerów, hot – dogów, zapiekanek czy frytek. Oczywiście oferujemy także schłodzone piwo oraz zimne napoje i lody.
Kontakt:
Rodzinne pole namiotowa ADA
ul. Świerczewskiego 29
76-032 Mielno-Unieście
tel. 605 483 197, 601 483 197
www: www.ada.sfera.pl

  ZAPYTAJ O NOCLEG

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Termin

  Treść wiadomości